Marzysz o tym, aby przejść na emeryturę w wieku lat 40-tu? W przypadku większości naszych rodaków, niestety zostaje to tylko na poziomie marzeń. Na takie rzeczy mogą pozwolić sobie ci, którzy zarabiali prze wcześniejsze lata takie kwoty, że zdążyli odłożyć wystarczającą ilość pieniędzy. Jednak nie każdy ma taką możliwość. Zarabiając nawet % tys. zł na miesiąc i mając przynajmniej 4 dzieci, odkładanie jest najczęściej niemożliwe, a przynajmniej nie takich kwot jakbyśmy chcieli.

Dlatego , lepszą drogą w takim wypadku są inwestycje. Nie chodzi tu oczywiście o giełdy czy inne tego typu działania, gdyż zwykle jest to zbyt ryzykowne i w takie rzeczy bawią się osoby, które nie boja się straty kilkunastu lub więcej tysięcy. Dlatego, nie mając ogromnych kwot pieniężnych, lepiej jest zainwestować w nieruchomości. Jeśli nie mamy doświadczenia lub odpowiedniej wiedzy w tej kwestii dobrze jest zasięgnąć porad ekspertów. Tak więc jak najbardziej przyda się nam negocjator.

Kto to taki i w czym nam pomoże?

Droga do kupna mieszkania pena jest ukrytych pułapek jak niekorzystne klauzule, ukryte prowizje czy też mnóstwo stron umów. Aby takich pułapek uniknąć dobrze jest wynająć zawodowego negocjatora. Na samym początku taki negocjator sprawdza umowy. Jeśli tylko pojawią się jakieś ukryte koszty, odradzana jest taka transakcja. Za sprawdzenie takiej umowy płacimy 100 zł. Jednak oszczędzamy znacznie więcej, ponieważ może się okazać, że umowa ma opłaty za użytkowanie wieczyste 1000 zł rocznie lub do czynszu trzeba dopłacić 200 zł np. za garaż. Takie kwestie nie są niestety podawane przez właściciela.

Czym jeszcze negocjator się zajmuje?

Jednak negocjator ma jeszcze inne źródło dochodu jakim jest negocjowanie rabatów od cen mieszkań. Cenę można obniżyć nawet o 20%. Około 90% transakcji dochodzi do skutku. Przeciętny rabat, jaki z pomocą negocjatora można uzyskać to od 12 do 16 %. Takie negocjacje trwają od dwóch tygodnie do około miesiąca. Zarabia ona na prowizji 10% z uzyskanego rabatu. Tak wic klient nie jest mu nic absolutnie winien. Dzięki takiej pomocy klienci czują się bezpiecznie i polecają usługi Negojatorni znajomym czy rodzinie.
 

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *